Talentų inkubatorius!

Talentų inkubatorius!

Rugpjūčio 25 - 26 dienomis prekybos centre RYO pirkite mokyklinių prekių bent už 30 Eur – laimėkite vieną iš daugybės momentinių prizų!

Šeštadienį ir sekmadienį vyks popamokinių veiklų vaikams mugė, o sekmadienį mažųjų laukia smagios dirbtuvėlės, kurių metu kursime ir gamisime unikaliausius robotukus ir Edisono lemputes.

Linkime gerų pirkinių ir smagių akimirkų RYO prekybos centre!

 

 

„Talentų inkubatorius“ žaidimo taisyklės ir sąlygos
 
 
1. Žaidimo organizatorius – prekybos centras RYO (toliau – RYO), UAB „Mulga“, Savitiškio g. 61, Panevėžys, įmonės kodas 300565433.
 
2. Žaidimo laikotarpis: 2018 m. rugpjūčio 25 d. - rugpjūčio 26 d. imtinai.
 
Žaidimo dalyviai: visi RYO lankytojai (fiziniai asmenys), šiose taisyklėse nurodytu laikotarpiu pirkę mokyklinių prekių už 30 (trisdešimt) eurų ir daugiau dalyvauja RYO organizuojamame žaidime ir gali laimėti vieną iš 800 prekybos centro RYO įsteigtų prizų. Pirkimo kvitai nesumuojami. Žaidime gali dalyvauti tik vyresni nei 14 metų asmenys. Žaidime negali dalyvauti žaidimo organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimų nariai. Žaidime nedalyvauja dovanų kuponų pirkimo kvitai ir kiti kvitai, kurių dalyvavimą žaidimuose riboja LR įstatymai.
 
4. Žaidimo eiga: RYO lankytojai, įsigiję mokyklinių prekių už 30 (trisdešimt) eurų ir daugiau, su pirkimo kvitu atvykę į RYO Info centrą iš žaidimo urnos gali traukti vieną žaidimo kortelę. 
 
5. Žaidimo prizai: pirkėjai, įsigiję mokyklinių prekių už 30 (trisdešimt) eurų ir daugiau, kiekvieną žaidimo laikotarpio dieną gali laimėti vieną iš 800 RYO įsteigtų prizų. Prizų kiekis ribotas.
 
6. Prizų atsiėmimo tvarka: laimėtus RYO prizus žaidimo dalyvis gali atsiimti iš karto RYO Info centre.
 
7. Atsiimdamas laimėtą prizą žaidimo dalyvis privalo pateikti laimėjimą patvirtinantį, kasoje gautą kvitą, kurio bendra mokyklinių prekių pirkimo suma yra ne mažesnė nei 30 (trisdešimt) eurų. Neįvykdžius bent vienos iš šiose taisyklėse nurodytų sąlygų, laimėjimas laikomas negaliojančiu, o žaidimo dalyvis netenka teisės į prizą.
 
8. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti šias taisykles bei prizų išdavimo tvarką ir (arba) nutraukti žaidimą esant nenumatytoms aplinkybėms, apie tai informavęs interneto svetainėje www.ryo.lt ar kituose komunikacijos kanaluose.
 
9. Žaidime dalyvaujantys asmenys patvirtina, kad susipažino su žaidimo taisyklėmis ir sutinka jų laikytis bei neprieštarauti žaidimo organizatoriaus sprendimams.
 
10. Laimėjimai į pinigus ar kitus prizus nekeičiami.
 
11. Šios žaidimo taisyklės skelbiamos www.ryo.lt. Jei kituose komunikacijos kanaluose ir žiniasklaidos priemonėse paskelbtos žaidimo taisyklės nesutampa, galioja interneto tinklalapyje www.ryo.lt paskelbtos žaidimo taisyklės.
 
12.  Žaidimo organizatorius gerbia akcijos dalyvių privatumą ir tvarko asmens duomenis tik konkrečiai apibrėžtais tikslais ir apimtimi. Daugiau informacijos http://www.ryo.lt/privatumo_politika
 
 
Prizus įsteigė: Rimi Hypermarket, L'Occitane, Audimas, New Yorker, Eurokos, Charlot, Laikrodžių centras, KFC, Laikas, Cascada, Vision Express, Case4You, Danija, Julius Meinl, Charlie Pizza, XS Žaislai, Cosmos ir kt. 
 

Facebook