Apie mus

2005-ųjų rugpjūčio 19 d. lankytojams duris atvėręs prekybos centras yra didžiausias tokio tipo centras Panevėžio regione. Per 28 tūkst. kv. m ploto ir daugiau nei 1200 vietų automobilių stovėjimo aikštelę turintis centras kasdien sulaukia nuo 12000 iki 25000 svečių iš regiono, kitų Lietuvos miestų bei artimojo užsienio. Tai į vidutinių ir aukštesnių pajamų miesto ir regiono gyventoją orientuotas prekybos centras. Čia sutelkta didžiulė kasdienio vartojimo prekių bei paslaugų pasiūla. Veikia populiarūs bei vieninteliai mieste ar regione prekiniai ženklai: H&M (drabužiai), Aldo (avalynė), Lindex (drabužiai), Deichmann (avalynė), Jysk (prekės namams), Salamander (avalynė), Step Top (avalynė), NewYorker, Aprangos galerija, Monton, Vero moda, Mosaic (drabužiai), Žaislų planeta ir Kidz One (prekės vaikams), restoranai LaCrepe, Soya, KFC, Pizza Hut, Charlie pizza, Vero Cafe, Julius Meinl ir kiti. Itin lankomi, mėgstami ir pripažinti prekių ženklai: Audimas (sporto prekės), Sportland (sporto prekės), Avitela (buitinė technika). Centre veikiantys daugiau kaip 130 prekinių vardų kasdien tenkina šeimos, jaunimo, vaikų bei senjorų poreikius.

2015 metais prekybos centras buvo pilnai rekonstruotas, išplėstas ir pristatytas nauju vardu - RYO. Kardinaliai pakeistas prekybos centro interjeras, eksterjeras, centras tapo šviesesniu, erdvesniu ir modernesniu. Šviesos, spalvos ir skaidrumas - atgimusio prekybos centro prioritetas.

RYO - tai naujas malonumo vardas. Malonumas pirkti, skanauti, džiaugtis, pramogauti. 

Kūrėjų tikslas vienu metu ir vienoje vietoje patenkinti maksimaliai daug kasdienių vartotojo poreikių tiek namams bei buičiai, tiek sau ir savo artimiesiems.

Prekybos centro "RYO" savininkas - Suomijos investicinis fondas PONTOS Group. www.pontos.fi

Prekybos centro "RYO" valdytoja - kompanija CBRE.

CBRE CEE buvo įkurta po to, kai CBRE įsigijo Euro Mall Centre Management (EMCM). Ši įmonė specializuojasi prekybos centrų valdymo srityje Rytų ir Centrinėje Europoje. CBRE Property Management CEE šiuo metu valdo 43 nekilnojamojo turto objektus 5 šalyse - Čekijoje, Slovakijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Lietuvoje bei CBRE EMEA regione (Europa, Vidurio Rytai ir Afrika) - 160 prekybos centrų.

Daugiau informacijos sužinosite apsilankę interneto svetainėse: http://www.cbre.eu/.

CBRE yra didžiausia pasaulyje komercinio nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė (pagal 2015 metų pajamas). Joje dirba apie 37000 darbuotojų (išskyrus filialus). Daugiau nei 300 CBRE biurų pasaulyje teikia paslaugas nekilnojamojo turto savininkams, investuotojams ir nuomininkams (išskyrus filialus). 

RYO - malonumas pirkti.

Facebook