Naujienos

2017 ir 2018 metų žiemos sezoną dizaineriai parengė daug malonių siurprizų...  Jei norite atrodyti šiuolaikiškai, šis straipsnis – jums.  
Malonios smulkmenos mūsų gyvenimą nudažo naujomis spalvomis, ypač – jeigu jos labai lauktos. 

RYO mokslinčių dienos

Rugpjūčio 22 d.
Rugpjūčio 25 - 27 dienomis prekybos centre RYO pirkite mokyklinių prekių bent už 30 Eur – laimėkite vieną iš 2000 prizų!

KIKA gerumo projektas

Liepos 26 d.
Ar žinai, kad KIKA parduotuvėse yra įkurtos specialios laikinos gyvūnų globos vietos, kur savo naujų šeimininkų laukia gyvūnai iš įvairių globos organizacijų?
Šeštadienio popietę PC RYO vyko renginys "Gardi ir sveika vasara su Agne Jagelavičiūte". Jo metu burtų keliu buvo išrinkti vasariško žaidimo "Sportuok ir lieknėk kaip žvaigždė" pagrindinių prizų nugalėtojai.
Gegužės 28 dienos popietę RYO prekybos centre burtų keliu buvo išrinktas žaidimo "Vasara bus Nice" pagrindinio prizo laimėtojas.
 Daugiau nei trisdešimt tūkstančių moterų šalyje vienijantis projektas „Trys seserys“ trečiuosius gyvavimo metus pasitiko Panevėžyje! Į gimtadienio šventę prekybos centre RYO atvykusios garsios moterys su panevėžietėmis dalinosi asmenine įkvepiančia patirtimi.
Daugiau nei trisdešimt tūkstančių moterų šalyje vienijantis projektas „Trys seserys“ trečiuosius metus pradės Panevėžyje. Būtent šiame mieste jau šį šeštadienį 13.00 val. prekybos centre RYO įvyks antrasis projekto gimtadienis – čia, moteriškoje draugijoje, laukiamos visos panevėžietės.
Garsios šalies moterys „įsidarbina pardavėjomis“ prekybos centre RYO, taip prisidėdamos prie unikalaus „Trijų seserų“ projekto populiarinimo ir įgyvendinimo. Prekiauti labdarai RYO „Gerumo klubo“ skirtais suvenyrais  atvyksta ir dar žada atvykti vis daugiau gerai žinomų moterų. 

Facebook