Keisk margutį į "Kinder Surprise"!

ŽAIDIMO „ATNEŠK MARGUTĮ IR GAUK ŠOKOLADINĮ "KINDER SURPRISE" KIAUŠINĮ DOVANŲ!” TAISYKLĖS

 
1. Žaidimo organizatorius – prekybos centras RYO (toliau – RYO), EfTEN RYO, UAB, Savitiškio g. 61, Panevėžys, įmonės kodas 300565433.
2. Žaidimo laikotarpis: 2019 m. balandžio 15 d. (nuo 10 val.) – balandžio 20 d. (iki 20 val.) imtinai.
3. Žaidimo dalyviai: visi RYO lankytojai (fiziniai asmenys), šiose taisyklėse nurodytu žaidimo laikotarpiu atnešęs namuose pagamintą margutį. PC RYO pasilieka teisę nepriimti ir nekeisti į „Kinder surprise“ kiaušinį atstovo nuomone netinkamo margučio (past. Margučiai – kiaušiniai, kurių lukštai išmarginti dažant įvairiomis technikomis ar raižant).  Žaidime negali dalyvauti žaidimo organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimų nariai.  Žaidime negali dalyvauti PC RYO darbuotojai ir prekybos centre įsikūrusių parduotuvių bei paslaugų teikimo operatorių darbuotojai ir jų šeimos nariai.
4. Margutis į „Kinder surprise“ kiaušinį keičiamas PC RYO informacijos centre.
5. Per vieną apsilankymą galima keisti tik vieną margutį asmeniui.
6. Prizų kiekis ribotas: 1000 vnt. kiaušinių „Kinder surprise“. Išdalinus visą prizų kiekį, keitimas yra stabdomas.
7. Į „Kinder surprise“ kiaušinius iškeisti margučiai tampa PC RYO nuosavybe.
8. Informacija apie žaidimą teikiama PC RYO informacijos centre ir www.ryo.lt.
9. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti šias taisykles bei prizų išdavimo tvarką ir (arba) nutraukti žaidimą esant nenumatytoms aplinkybėms, apie tai informavęs interneto svetainėje www.ryo.lt ir kituose komunikacijos kanaluose.
10. Žaidime dalyvaujantys asmenys patvirtina, kad susipažino su žaidimo taisyklėmis ir sutinka jų laikytis bei neprieštarauti žaidimo organizatoriaus sprendimams.
11. Šios žaidimo taisyklės skelbiamos www.ryo.lt. Jei kituose komunikacijos kanaluose ir žiniasklaidos priemonėse paskelbtos žaidimo taisyklės nesutampa, galioja interneto tinklalapyje www.ryo.lt paskelbtos žaidimo taisyklės.
12. Žaidimo organizatorius gerbia akcijos dalyvių privatumą ir tvarko asmens duomenis tik konkrečiai apibrėžtais tikslais ir apimtimi. Daugiau informacijos http://www.ryo.lt/privatumo_politika.
 

Facebook