Naujienos

Spalio 28 dienos popietę RYO prekybos centre RYO klientas iš žaidimo dėžės ištraukė žaidimo "Yra ką rengtis" pagrindinio prizo laimėtoją p. Aliną Česnakienę.
PRETTY VULGAR pagrindinė idėja – kiekvienai leisti atskleisti savyje esančias skirtingas puses. 
Įsibėgėjus vasarai prasideda neatsiejama jos dalis – muzikos festivaliai. Tačiau tokie festivaliai, kaip „Coachella“ Kalifornijoje ar „Glastonbury“ Didžiojoje Britanijoje, sufleruoja, kad ne vien muzika, bet ir mada tampa svarbiu vasaros vakarėlių akcentu. Kai bilietai jau kišenėje, lieka pasirūpinti stilingu festivalio įvaizdžiu, atitinkančiu aktualiausias šio  sezono mados tendencijas.  
Balandžio 7 dieną RYO vyko jau tradicinis prekybos centro reklaminio veido rinkimų finalinis renginys. Merginos varžėsi ir dėl svajonės išgarsėti, ir siekdamos laimėti vienerių metų trukmės reklaminio veido kontraktą su PC RYO. Dalyvio anketą užpildė keliasdešimt gražuolių.
Kovo 17 dieną RYO duris atvėrė apatinio trikotažo parduotuvė ATLANTIC!   
Šiam sezonui stilistai prikūrė daug šilumą tausojančių aksesuarų: pirštines ir megztinių rankoves prailgino, šalikus ir viršutinius drabužius pasiuvo iš kailio. 
2017 ir 2018 metų žiemos sezoną dizaineriai parengė daug malonių siurprizų...  Jei norite atrodyti šiuolaikiškai, šis straipsnis – jums.  

Facebook