Naujienos

„Lindex“ atnaujina savo kūdikių drabužių asortimentą pristatydama naują kolekciją, pagamintą iš tvarių medžiagų. 
PRETTY VULGAR pagrindinė idėja – kiekvienai leisti atskleisti savyje esančias skirtingas puses. 
Ypatingos nuolaidos per dvi dienas į RYO priviliojo per 26 tūkstančius pirkėjų iš visos Lietuvos ir net artimesnių Latvijos bei Lenkijos pakraščių. Tikslas – nenuvilti savų pirkėjų – pasiektas. Jų dar laukia RYO Kalėdų karštinės akcijos.
Spalio 28 dienos popietę RYO prekybos centre RYO klientas iš žaidimo dėžės ištraukė žaidimo "Yra ką rengtis" pagrindinio prizo laimėtoją p. Aliną Česnakienę.
Įsibėgėjus vasarai prasideda neatsiejama jos dalis – muzikos festivaliai. Tačiau tokie festivaliai, kaip „Coachella“ Kalifornijoje ar „Glastonbury“ Didžiojoje Britanijoje, sufleruoja, kad ne vien muzika, bet ir mada tampa svarbiu vasaros vakarėlių akcentu. Kai bilietai jau kišenėje, lieka pasirūpinti stilingu festivalio įvaizdžiu, atitinkančiu aktualiausias šio  sezono mados tendencijas.  
Balandžio 7 dieną RYO vyko jau tradicinis prekybos centro reklaminio veido rinkimų finalinis renginys. Merginos varžėsi ir dėl svajonės išgarsėti, ir siekdamos laimėti vienerių metų trukmės reklaminio veido kontraktą su PC RYO. Dalyvio anketą užpildė keliasdešimt gražuolių.
Kovo 17 dieną RYO duris atvėrė apatinio trikotažo parduotuvė ATLANTIC!   

Facebook