Naujienos

„Lindex“ išleidžia naują tvarią kūdikių drabužių kolekciją — Vasario 05 d.

Atgal į sąrašą

Kūdikių drabužiai yra pagaminti iš ekologiškos medvilnės arba perdirbtų medžiagų, o ekologiški medvilniniai gaminiai visada yra sertifikuoti GOTS. Drabužiai yra aukštos kokybės, patvarūs, skirti dėvėti kasdien. 

 
„Asortimentas atspindi svarbiausias mūsų vertybes: minkšti, tvarūs drabužiai su spaudiniais yra pernelyg geri, kad neįkalbėtų jūsų įsigyti. Visi mūsų drabužiai yra aukštos kokybės, o juose slypi sumanių sprendimų, pvz., kartu su vaiku „augantis“ dydis –  jūs gaunate vieną drabužį dviejų dydžių. Kūdikiui augant drabužis auga kartu su juo. Tai mes vadiname drabužiais, skirtais ilgalaikiams nuotykiams, –  sako Katarina Falk iš „Buyer Kids Wear“.
 
Atsinaujinusi „Lindex“ pristato dvi naujas kūdikių koncepcijas – „Soft Nature“ ir „The Color pops“, puikiai papildančias viena kitą. „Soft Nature“ – tai rami skandinaviškos išraiškos kolekcija su rankomis pieštais prigesintų spalvų spaudiniais. Spaudiniai dažnai įkvėpti gamtos ir miško, ir mes matome daugybę įvairių gyvūnų šiuose pasakiškuose spaudiniuose. „The colour pops“ – tai spalvinga, linksma, egzotiškos išraiškos kolekcija, kurios drabužiai papuošti žaisminga tema su ryškiais spalvotais spaudiniais. 
 
Įvairių koncepcijų kolekcijos yra lengvai maišomos ir derinamos, jose yra viskas, ko reikia kūdikiui. „Lindex“ kūdikių drabužių kolekcijoje visada naudoja ekologišką medvilnę arba perdirbtas medžiagas, o ekologiškos medvilnės gaminiai visada yra sertifikuoti GOTS. 
 
Be dviejų naujų koncepcijų, šis asortimentas turės naują dydžių intervalą. Kūdikių kolekciją galima įsigyti nuo 44 iki 86 dydžio visose parduotuvėse, kuriose yra vaikų skyrius, ir nuo 44 iki 104 dydžio internete adresu lindex.com. 
 
Naujas asortimentas bus prieinamas internete ir parduotuvėje 2019 m. 6-ąją savaitę. 
 

Facebook