Naujienos

Norite ką nors padovanoti – dovanokite RYO dovanų kortelę — Spalio 24 d.

Atgal į sąrašą

Malonios smulkmenos mūsų gyvenimą nudažo naujomis spalvomis, ypač – jeigu jos labai lauktos. 

RYO dovanų kortelė suteikia puikią galimybę ieškoti malonaus pirkinio iš tūkstančių prekybos centre siūlomų prekių. Dovanojantysis kortelę brangiam žmogui niekada neapsiriks dėl dovanos: nei dėl jos dydžio, nei dėl spalvos, nei dėl stiliaus, nenupirks nereikalingo daikto.

Pinigai – kasdienio apsipirkimo priemonė, jie neatrodo šventiškai. Visai kas kita – RYO dovanų kortelė: ji – lyg baltos odos fragmentas, įteikiama kartu su puošniu, prabangios išvaizdos voku (išsami informacija suteikiama RYO Infocentre). Dovanų kortele galima atsiskaityti tiek kartų, kiek nori, kol pakanka lėšų. Nebūtina visos dovanotos sumos išleisti vienoje parduotuvėje vienu metu. Už dovanų kortelės pinigus galima ir papietauti ir RYO esančiuose restoranuose.

Nuo 10 iki 500 eurų vertės RYO dovanų kortele daugelyje prekybos centro parduotuvių galima apsipirkti per 6 mėnesius nuo kortelės įsigijimo dienos. Dovanų kortelę galima įsigyti prekybos centro informacijos centre.

Ši naujovė – vyrų išsigelbėjimas

Vyrai, atrodo, pirmieji įvertino RYO pasiūlymą – dovanoms skirtus pinigus jie mielai keičia į dovanų korteles. Juk niekam ne paslaptis, kad didžioji dalis vyrų bijo ilgų vaikščiojimų po parduotuves ir ypač – matavimosi kabinų.

„Tai – sprendimas, tinkamas visomis progomis ir kiekvienam žmogui. Estetiška bei naudinga dovana mylimiesiems ar norint kam nors atsidėkoti. Manau, tai ypač patiks vyrams, juos beveik visada ištinka „dovanų panikos“ priepuolis, artėjant svarbioms šeimos šventėms“, – įsitikinęs Raimondas Fijalkauskas, apsipirkti į RYO atvažiuojantis iš Rokiškio rajono.

„Buvau tikras, kad žmonai gimtadienio proga tiks mano išrinkti papuošalai, ir pardavėja patikino, kad kitaip nė negali būti. Bet žmona, išvydusi dovaną, visai nenudžiugo: po kelių dienų prisipažino  nesupratusi, kodėl pamaniau, kad jai tai tinka. Ne kartą „degiau“ ir dėl kvepalų. Tad man RYO dovanų kortelė – tiesiog išganymas. Įsigijau ir artimiausia proga padovanosiu. Esu tikras, kad žmonai patiks 4-5 valandų pasivaikščiojimas po RYO. Be manęs, aišku“, – šypsosi panevėžietis Giedrius.

„O ką daryti, jei man atrodo, jog žmona turi viską? Todėl ir žadu įsigyti RYO dovanų kortelę. Tuomet sužinosiu, ko ji neturi ir ką norėjo gauti dovanų per Kalėdas, – sako pasvalietis Vitalijus. – Be to, metams bėgant įsitikinau, kad ne man suprasti, kokius papuošalus ar kvepalus mėgsta mano moteris. Ji pati turi rinktis ir pirktis  – tie dalykai yra labai asmeniški.“

 

Moterims patinka pirkti

 

Panevėžietėms RYO dovanų kortelė taip pat atrodo patraukli. Ieškodamos dovanų vyrams, aukštaitės didelių problemų nepatiria.  Ir „aprengti“ vyrus jos norėtų pačios – žino savo antrųjų pusių aprangos dydžius bei kas jiems labiausiai tinka. Na, o „specifinėms“, vyriškoms,  svajonėms įgyvendinti panevėžietės be dvejonių įteiktų RYO dovanų kortelę.

Sau dovanas mūsų pakalbintos moterys būtų linkusios išsirinkti pačios.

„Dovana iš vyro rankų – labai miela. Bet jeigu vyras žada išleisti dėl manęs daugiau pinigų, bent  dalį tos sumos norėčiau gauti RYO dovanų kortele“, – neslepia panevėžietė Dainora Vaičikonienė.

20-metei panevėžietei Gerdai L. RYO dovanų kortelė suteiktų galimybę gerai praleisti laisvalaikį. „Kuriai moteriai nepatiktų geras „šopingas“? – klausia mergina.

„Man – per 40. Niekas geriau už mane pačią negali žinoti, kas man pamalonintų širdį ar kūną. Todėl vyrui ir artimiems draugams jau seniai pasakiau, kad „neeksperimentuotų“ stengdamiesi man įtikti. Noriu to, ko pati noriu, ir nenoriu nieko nereikalinga. Nors ir banalu, anksčiau dovanų laukdavau vokelio. Dabar visiems sakau: „Norite man ką nors padovanoti – dovanokite RYO dovanų kortelę“. Šiame prekybos centre aš tikrai rasiu kuo save pradžiuginti,“ – neabejoja panevėžietė Dalia Juchnevičienė.

Ko prasta dovana – geriau jokios dovanos

Viena moteris internete viešai pasidalijo graudžiai juokingu pasakojimu apie lūkesčius ir nusivylimą.

„Vyras vakare, per mano gimtadienio išvakares, pakylėtai paklausė manęs: „Spėk, kas mano švarko kišenėje?”. Susijaudinau. Gal tai žiedas? Auskarai? Galbūt grandinėlė? Na, o gal kvepalai?.. Jis iš kišenės ištraukė mažą maišelį... Kaip teko nusivilti, kai iš jo ištraukiau miniatiūrinę meškiuko statulėlę... Akimirkai netekau amo. O vyras man džiugiai paaiškino: „Kai pamačiau šią statulėlę, iš karto supratau, kad šis meškutis yra panašus į tave.“ Taip, pritariu vyrui, šis meškinas tikrai buvo mielas... Bet kam man ši nesąmonė???!!! Jis visiškai nemoka išrinkti man dovanos.”

Statistikos duomenimis, tik penktadalis vyrų savo mylimosioms įteikia tai, ko jos norėtų. Būtent todėl daugiau kaip pusė apklausose dalyvavusių moterų sakė būtų laimingesnės, gavusios dovanų kortelę. To norėtų ir 30 procentų vyrų.

 

Facebook