Naujienos

Pagrindinės žiemos mados sezono tendencijos — Lapkričio 28 d.

Atgal į sąrašą

Sidabriška

Kosminis, šviečiantis sidabrinis. Tokio audinio drabužiai primena paslaptingų būtybių iš futuristinių filmų uniformas. Tačiau dizaineriai pasistengė šaltus metalinius įvaizdžius padaryti kuo moteriškesnius. Asimetrinės suknelės su siauromis petnešėlėmis, pieštuko formos sijonas, gundančios mini suknelės. Rinkitės sidabrinę avalynę, rankinę, papuošalus, ir tai - vienam įvaizdžiui.
  
Denimas nuo galvos iki kojų
 
Kad būtume madingi, turime pasirinkti vienodo atspalvio (geriau tamsaus) denimo viršutinę ir apatinę aprangos dalį. Ši sąlyga labai svarbi. Madingi kombinezonai, platūs džinsai, laisvos striukės. Įvaizdį galima papildyti subtiliais aksesuarais: batais-laiveliais, diržu, berete.  
 
Kosminiai raštai
 
Filmai apie kitas planetas, kosminius laivus ir keliones – ant bangos. Kosminei temai nusilenkė ir dizaineriai, kosmoso dulkėmis ir dangaus kūnais nubarstę sukneles, ant jų pavaizdavę žmogeliukų su keistais skafandrais. Šią žiemą mūvėkite blizgančias kojines, vilkėkite žvaigždėmis apsiūtas džinsines striukes, sportinius marškinėlius su raketomis.  
 
Raudona nuo galvos iki kojų
 
Valdžios, revoliucijų, vyriškumo, šventės, kraujo spalva. Traktuokite kaip norite, bet neužmirškite, jog raudona – naujausias mados šauksmas. Madinga susikurti absoliučiai raudoną įvaizdį. Kad taptumėte tikra „lady in red“, ruoškite raudonus batelius, paltą, rankinę ir net auskarus. 
 
Plunksnos
 
Dizaineriai  siekia, kad moterys atsipalaiduotų, būtų nerūpestingos, atrodytų prabangiai, kaip rojaus paukštės, ir paslaptingai – kaip juodosios gulbės. Tad vakarinės ir kokteilinės suknelės, kailiniai ir sijonai su plunksnomis turi gracingai įskristi į damų garderobą. Įvairaus ilgio juodos, dūminės, tamsiai mėlynos, perlinės plunksnos turi būti jūsų sąraše, galvojant ir apie didžiųjų žiemos švenčių apdarus.
 
Velvetas
 
Didžiausi sezono topai – velvetinės kelnės, striukės ir kostiumai šiltų rudos, vyno, smėlio atspalvių.

Ryškus kailis
 
Paskui plunksnas į mados džiungles įsiveržė ir ryškūs fantastinių gyvūnų kailiai. Madingi purvinos rožinės, saulės geltonumo, apelsininės, žydros spalvos apimlūs kailiniai. Svarbiausia, kad jūsų kailiniai išsiskirtų purvino sniego, gelžbetoninių „dėžių“ ir cepelinų spalvos dangaus fone.
 
Žirneliai
 
Žirnelių raštas skleidžia gyvenimo džiaugsmą. Madingi tiek stambūs, tiek smulkūs žirneliai, nuo kurių net mirga akyse. Vidutiniški taip pat madingi. Pagrindinės spalvos – juoda ir balta. Linksmieji žirneliai nusėję elegantiškas sukneles, asimetriškus apsiaustus, futuristinius kombinezonus, trumpokas kelnes. 
 
Kelnių kostiumas
 
Daugelis modelių atrodo taip, tarsi tai būtų tavo vyro kostiumas. Laisvos kelnės, apimlūs švarkai, platūs pečiai. Spalvų gama dažniausiai santūri. Prie tokio kostiumo tinka smailianosė aukštakulnė avalynė, nedidelė originalios formos rankinė arba dalykinio stiliaus portfelis.
 
Skranda
 
„Atėjo skrandukių  metas“, – mums primena įvairūs prekių ženklai. Užteks eksploatuoti vien pūkines striukes ir paltus. Madingi šviesūs rudos atspalviai. Verstos odos kailinukai vienodai gerai tinka tiek išvykai į užmiestį su džinsais ir megztiniu, tiek ir su velvetiniu kostiumu, šilkiniais marškiniais ir platėjančiomis kelnėmis, besvorėmis šifoninėmis suknelėmis. 
 
Leopardo raštas
 
Šį sezoną laukinės katės kailio raštas ne agresyvus ir seksualus, o greičiau karališkai prabangus. Jis dengia besvores šilkines ir šifonines sukneles, kelnių kostiumus. Įvaizdis papildomas aukštakulne avalyne, galvos, kaklo, talijos papuošalais.
 
Midi sijonas
 
Šį sezoną įsigykite platėjantį pusilgį sijoną. Plisuotą, aksominį, su madingais raštais. Segėkite su aukštais batais taip, kad sijonas juos dengtų. Ir dar su palaidinėmis, taliją pabrėždamos plačiu ar siauru diržu. Išbandykite ir sportišką įvaizdį.
 
Kūno spalva
 
Kūno spalvos drabužių atspalviai turi beveik sutapti su jūsų odos spalva. Tuo pačiu drabužis tampa tarsi kūno dalimi.
 

Facebook