Naujienos

RYO veidas 2018 - charizmatiškoji Gintarė! — Balandžio 09 d.

Atgal į sąrašą

RYO kontraktas – charizmatiškai asmenybei

Balandžio 7 dieną RYO vyko jau tradicinis prekybos centro reklaminio veido rinkimų finalinis renginys. Merginos varžėsi ir dėl svajonės išgarsėti, ir siekdamos laimėti vienerių metų trukmės reklaminio veido kontraktą su PC RYO. Dalyvio anketą užpildė keliasdešimt gražuolių.

„Tapti reklaminiu veidu ir puošti žurnalų viršelius, plakatus, pozuoti garsiems fotografams svajoja daugelis merginų. Prekybos centras RYO jau kelintą kartą siūlo unikalią galimybę ne tik išgarsėti, bet ir pasirašyti svajonių darbo kontraktą. Manau, tai yra unikali galimybė visos šalies gražuolėms. Juk daugelis pasaulio žvaigždžių buvo „atrasti“ netyčia ir netikėtai,“ – sako konkurso organizatorius bei komisijos narys Saugirdas Vaitulionis.
 
Iš atrankos dalyvių komisija išrinko 10 geriausių. Iki finalo kova vyko ir socialiniame tinkle Facebook. 
 
„Ko gera, daugelis merginų ir vaikinų pasvajoja apie žvaigždės gyvenimą – kad jų veidai puoštų 
žurnalų viršelius, o žmonės atpažintų gatvėje. Konkurso dalyviai turi galimybę ne tik tapti mūsų veidu, laimėti vienerių metų kontraktą bei dirbti svajonių darbą – jų laukia ir solidus honoraras.  Ieškome ryškios asmenybės“, – sako PC RYO vadovė Vilma Paškevičienė.
 
Finalinio renginio metu PC RYO kaitino seksualiosios Naujosios pupytės, o naujuoju RYO veidu 2018 buvo paskelbta Gintarė Gruodytė! 
 
Nuo šios akimirkos Gintarės laukia nuotykių ir naujų potyriu kupini metai su PC RYO. Nugalėtoją apdovanojo ir prekybos centro parduotuvės Douglas, New Yorker, Cascada, Kamėja ir Takko Fashion. 
 

Facebook