Naujienos

„Šildantys“ aksesuarai — Sausio 22 d.

Atgal į sąrašą

 Ir „šildantys“ aksesuarai

 
Šiam sezonui stilistai prikūrė daug šilumą tausojančių aksesuarų: pirštines ir megztinių rankoves prailgino, šalikus ir viršutinius drabužius pasiuvo iš kailio. 
 
Šalikas  
Jei manėte, jog šalikai turi būti tik megzti, pamirškite tai! Jie gali būti pasiūti iš įvairiaspalvių kailio gabaliukų ir vienspalviai – ryškiai rožiniai, tamsiai alyviniai, mėlyni ir kt.  Arba, atvirkščiai, santūrių spalvų. Leidžiama ne tik apvynioti kaklą, bet ir galvą, užsimesti ant pečių. Labai ekstravagantiškai atrodo iš audinio pasiūti šalikai, prikimšti lyg antklodės. 
 
Kailiajuostė
Kailiajuostė – pikantiška ir populiarėjanti detalė. Ja papildykite vakarinį įvaizdį, trikotažinį kostiumą ar vilnonį paltą.
 
Skarelė
Traukite iš stalčių ir skrynių šį madingą prašmatnų aksesuarą. Raštai gali būti abstraktūs, gėlėti, geometriniai – bet kokie! Svarbiausia, ryšėti kaip XX a. 7-ąjį dešimtmetį – susirišus po smakru.
 
Pirštinės
Kumštinės pirštinės turėtų būti kailinės, o pirštuotos – pailgintos. Tinkamiausias ilgis – iki riešo ar ilgesnės. Medžiagos: trikotažas, zomša, oda. Mūvėti jas tinka ne tik prie palto, kailinių, bet ir suknelių trumpomis rankovėmis, palaidinių, taip pat – su ant viršaus užsegtais laikrodžiais, masyviomis apyrankėmis. 
 
Dirželiai
Madingi  bet kokio formato, svarbiausia, kad būtų surišti mazgu. Gali būti nešiojami po du – tokios pat spalvos, dydžio ir faktūros.
 
Peteliškė ir kaklaraištis
Šį sezoną tai – moteriški atributai. Juolab kad yra madingas vyriško kirpimo kelnių kostiumas. Įvaizdis bus neįtikėtinai įspūdingas ir moteriškas, nors ir paradoksalu. 
 

Facebook