Naujienos

„Trys seserys“ į RYO atvilioja garsių moterų — Sausio 20 d.

Atgal į sąrašą

 Įsibėgėja unikalus panevėžietėms skirtas projektas 

Garsios šalies moterys „įsidarbina pardavėjomis“  prekybos centre RYO, taip prisidėdamos prie unikalaus „Trijų seserų“ projekto populiarinimo ir įgyvendinimo. Prekiauti labdarai RYO „Gerumo klubo“ skirtais suvenyrais  atvyksta ir dar žada atvykti vis daugiau gerai žinomų moterų. Suvenyrų įsigijusieji ne tik paremia gyvenimo negandų ar iššūkių užkluptas moteris, bet gauna puikią progą nusifotografuoti su įžymybėmis. Teko stebėti, kaip tokios fotosesijos RYO virsta smagiu nepakartojamu nuotykiu.
Visos lėšos už parduotus suvenyrus keliauja į projekto fondą. Pagrindinis projekto  tikslas – nemokami seminarai Panevėžio moterims, kurioms reikalinga psichologinė pagalba: nuo paramos atsitiesiant po sunkių patirčių gyvenime, pagalbos priimant sprendimus iki sąmoningos motinystės seminarų – kaip būti laiminga mama ir auginti laimingus vaikus. Panevėžyje organizuojamuose seminaruose bus laukiamos visos panevėžietės. Šie ypač vertingi seminarai joms nieko nekainuos.
RYO yra bene pirmasis prekybos centras Lietuvoje, už savo suvenyrų prekybą atsisakęs pelno ir pajamų. Visos už RYO „Gerumo klubo“ suvenyrus surinktos lėšos yra skiriamos socialinio pagalbos moterims projekto „Trys seserys“ veiklai Panevėžyje. 
 
Siekti tokio tikslo – vienas  malonumas
 
Kartą į RYO užsukę lankytojai gerokai nustebo už prekystalio išvydę besidarbuojančias atlikėjas Simoną Nainę ir Eleną Puidokaitę bei projekto „Trys seserys“ įkūrėją Rimą Olberkytę-Stankus. 
„Pardavėja tokiame kilniame projekte dirbau pirmą kartą. Bet, manau, su tokiomis pareigomis susitvarkiau puikiai. Juolab kad šalia visada buvo Rimutė. Pakartočiau tai dar ne kartą, dirbti su ja buvo vienas malonumas. O kai žinojau, kad visi pinigai, surinkti už parduotus gerumo suvenyrus, bus skirti „Trijų seserų“ projekto veiklai ir Panevėžio moterims rengiamiems seminarams – sutikau nė negalvodama“, – sako „Pinup girls“ narė dainininkė S.Nainė.
Tą dieną jos kolege buvusi E.Puidokaitė (kai kam geriau žinoma kaip dainininkė Atlanta) mano, jog tokie projektai kaip šis yra būtini: „Tai labai geras būdas ištiesti pagalbos ranką su sunkumais susiduriančioms moterims.“ 
Prie  didžiausio pagalbos moterims projekto „Trys seserys“ taip pat prisijungusi televizijos laidų ir renginių vedėja Eglė Skrolytė neslepia, kad džiaugiasi kiekviena akimirka, skirta šiam moterų  judėjimui.
Skirti laiko socialiniams projektams, anot E.Skrolytės, yra labai svarbu – prisilieti prie to, kas turi prasmę, gali padėti kitam, keisti ir brandinti visuomenę, auginti žmogų. Daryti gera kitam, pasak jos, pirmiausia yra dovana sau pačiam, o daryti gera moteriai – ypač svarbu, nes ji yra visos šeimos ašis, ta, kuri labiausiai save išdalija ir moko visus gerumo, atjautos, meilės, supratimo.
„Moterų istorijos, moterų gyvenimai visada buvo mano dėmesio, apmąstymų centre. Dar studijuodama režisūrą nuolat rinkausi kūrinius, kuriuose pagrindinės herojės – moterys. Seserų projektas man labai artimas, nes pagrindinis jo tikslas – laiminga, auganti moteris, – sako E.Skrolytė. – Malonumas parduoti prekę, naudingą ne tik pirkėjui, bet netolimoje ateityje – ir vienai iš panevėžiečių, kuriai jau reikia paskatos ar paramos. Tai yra svarbiausia projekte – dėmesys. Šį kartą – panevėžietėms.“

Seminarai – jau visiškai netrukus
 
 „Jau per pirmą savaitgalį paaukota pirmam seminarui. Mūsų tikslas – trisdešimt nemokamų seminarų Panevėžio moterims. Tokį patį seminarų ciklą per projekto pirmąjį gimtadienį dovanojome Rokiškio moterims, – sako projekto „Trys seserys“ vadovė R.Olberkytė-Stankus. – Pradedame planuoti seminarus, Panevėžyje startuosiančius kovo mėnesį.“
Projektas „Trys seserys“ dabar subūrė bene didžiausią ir profesionaliausią komandą Lietuvoje: psichologių, ugdančiųjų vadovų, neurolingvistinio programavimo (psichologijos atmaina), juoko jogos ir pasitikėjimo savimi trenerių, kvapų ir meno terapijos atstovių, kvėpavimo terapijos ir sveikos gyvensenos profesionalių. 
Projektą palaiko garsios šalies moterys, dosniai aukojančios projektui: Viktorija Jakučinskaitė, Beata Nicholson, Gabrielė Martirosianaitė, Agnė Jagelavičiūtė, Elvyra Monginienė, Daina Bosas, Kristina Kaikarienė, Jurgita Lukauskienė, Diana Vapsvė, Julia Janus, Lavija Šurnaitė, Simona Burbaitė, Elena Puidokaitė, Simona Nainė ir kitos. Visą informaciją apie projektą ir būsimus seminarus Panevėžio moterims bus galima rasti RYO Infocentre.
 

Facebook