Audimas

Audimas
„Audimo“ apranga sukurta judėti: drabužiai skirti kasdieniam gyvenimui mieste ir aktyviam laisvalaikiui, su jais gera sportuoti, bėgioti ar tiesiog aktyviai leisti laiką, juos galima vilkėti visais sezonais.Drabužių kolekcijos kuriame atsižvelgiant į „bėgančio“ miesto žmogaus gyvenimo ritmą. Gaminiai kuriami tokie, kad atitiktų šiuolaikinio žmogaus keliamus reikalavimus: lengvai derinami tarpusavyje, būtų patvarios ir neglamžios medžiagos, pasižymėtų sportinių drabužių funkcinėmis savybėmis, bet tuo pačiu išliktų patrauklūs, stilingi.  
Norime, kad drabužis būtų toks patogus, modernus ir stilingas jog su tuo pačiu deriniu būtų galima važiuoti į darbą, vėliau į susitikimą, o vakarą praleisti su draugais mieste, „nesukant sau galvos“ dėl prakaito dėmių, besiglamžančios medžiagos ar netinkamo dizaino.
Kita svarbi aprangos ypatybė – technologiniai sprendimai. Jie ne tik palengvina skubančio žmogaus gyvenimą, bet ir suteikia drabužiui pridėtinę vertę.
Siekdami sukurti funkcionalius, įvairiomis aplinkybėmis dėvėti tinkamus drabužius, naudojame pažangiausias technologijas tokias kaip audinių marginimas ar besiūles technologijas. Ypatingas dėmesys skiriamas medžiagoms, iš kurių kuriami drabužiai: natūraliems pluoštams, funkcionaliems dirbtiniams pluoštams. Pasitelkdami modernias technologijas bei atidžiai parinkdami inovatyvius, funkcionalius audinius, mes kuriame aukščiausios kokybės kolekcijas.
Visi gaminiai yra sukurti Lietuvoje.